Starosta Nyski Andrzej Kruczkiewicz odebrał dzisiaj (8.12.) z rąk Pani Moniki Sikorskiej z Radio Doxa podziękowania za dotychczasową współpracę.
My również dziękujemy i życzymy stale rosnących słupków słuchalności!
|
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
Informacje w sliderze |
|
|
Podziękowania za dobrą współpracęArchiwum
08-12-2021Data publikacji, 08-12-2021 eserafinAutor, eserafin 743Ilość wyświetleń, 743
Starosta Nyski Andrzej Kruczkiewicz odebrał dzisiaj (8.12.) z rąk Pani Moniki Sikorskiej z Radio Doxa podziękowania za dotychczasową współpracę.
My również dziękujemy i życzymy stale rosnących słupków słuchalności! |
|
|
|
|
|
|